اطلاعیه فاکتور رسمی پایان سال

باسلام واحترام  قابل توجه کاربران گرامی به اطلاع میرساند از تاریخ 1399/12/25 الی 1400/01/14 به دلیل بستن حسابها و پایان سال مالی امکان صدور فاکتور رسمی وجود ندارد  درصورت نیاز به فاکتور رسمی، صورت ... بیشتر »

۱۷ام اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵
اطلاعیه مدت زمان لایسنس ها

سلام   با توجه به شرایط پیش امده امکان خرید بیش از سه ماه را در لایسنس های اورجینال و بیش از یک ماه در لایسنس های روت شده وجود ندارد   از دلایلی که باعث این تصمیم گیری  شد می توان به موارد زیر ... بیشتر »

۱۸ام دي ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶
بروزرسانی ماژول همه درگاه پرداخت همه بانک ها

درود  با توجه به تغییرات ایجاد شده در WHMCS8 ماژول درگاه همه بانک ها بروز رسانی شد . در این بروز رسانی، ماژول تنها با WHMCS  نسخه ۸  سازگار شده و تغییراتی دیگری وجود ندارد. لطفا فایل های جدید را از ... بیشتر »

۶ام دي ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
رفع مشکل تمدید خودکار سرویس ها

دوستان عزیز سلام (همانطور که می دانید  برای سیستم قابلیت تمدید خودکار فعال شده است (البته شما باید برای هر سرویس که تمایل دارید ان را فعال کنید با گزارش بعضی از دوستان متوجه عدم  کار کرد صحیح ... بیشتر »

۲۰ام مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
توضیحاتی در مورد دایرکت دادمین

​   درود دوستان عزیز یک هفته پیش ؛ با مشکل عدم فعال شدن سفارشات لایسنس دایرکت ادمین روبرو شده ایم پس از بررسی متوجه مسدود شدن تمامی لایسنس های دایرکت ادمین شده ایم خوب در ابتدای امر به ... بیشتر »

۲۶ام فروردين ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲
هدیه ای به پاس ماندن در خانه

  شرکت فناوران نیک سپهر زنده رود ( licenseha.com ) به پاس قدردانی حضور حداکثری شما در منزل و جلوگیری از گسترش ویروس کووید-19 (کرونا ) تخفیف های ویژه برای شما در نظر گرفته است . دامنه shop فقط 1880 تومان ... بیشتر »

۲۶ام اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸
پایانی بر مسدودی دامنه

درود

امروز پس از گذشت ۵ ماه متوجه حذف سایت از لیست سیاه آنتی ویروس ESET شدیم

از همه دوستان که در این مدت همراه ما بوده اند  سپاس گذاریم

 

 

۱۲ام اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۵۹
ثبت تمدید IR فقط1000 تومان-به پاس 6سال همراهی

دوست سلام  شش سال از ایجاد شرکت نیک سپهر گذشت ، فعالیت ما زنده به همراهی و وجود شما دوستان عزیز بوده و ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت دوستان کرده ایم  این شش سالگی را به همه دوستان تبریک و ... بیشتر »

۲۸ام دي ۱۳۹۸ ۱۵:۳۶
بی نهایت تخفیف

دوستان عزیز سلام با توجه به بازنگری در قیمت لایسنس های روت ، قیمت ها به شدت کاهش یافته و اکنون می توانید علاوه بر این کاهش قیمت تا 40% تخفیف بیشتر بهرمند شوید  هر شخصی و شرکتی که در زمینه خدمات  ... بیشتر »

۲۱ام دي ۱۳۹۸ ۱۴:۵۳
بروزرسانی درصد های بازاریابی

دوستان سلام قطعا می دانید محصولات درج شده در سایت ما از شرکت های دیگر می باشد  و عمده قیمت های درج شده متعلق به سازانده ان ها می باشد  و درصد کمی به عنوان سود سهم شرکت ما می باشد به دلیل استقبال ... بیشتر »

۲۴ام آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴