رفع مشکل تمدید خودکار سرویس ها

دوستان عزیز سلام (همانطور که می دانید  برای سیستم قابلیت تمدید خودکار فعال شده است (البته شما باید برای هر سرویس که تمایل دارید ان را فعال کنید با گزارش بعضی از دوستان متوجه عدم  کار کرد صحیح ... بیشتر »

۲۰ام مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
توضیحاتی در مورد دایرکت دادمین

​   درود دوستان عزیز یک هفته پیش ؛ با مشکل عدم فعال شدن سفارشات لایسنس دایرکت ادمین روبرو شده ایم پس از بررسی متوجه مسدود شدن تمامی لایسنس های دایرکت ادمین شده ایم خوب در ابتدای امر به ... بیشتر »

۲۶ام فروردين ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲
هدیه ای به پاس ماندن در خانه

  شرکت فناوران نیک سپهر زنده رود ( licenseha.com ) به پاس قدردانی حضور حداکثری شما در منزل و جلوگیری از گسترش ویروس کووید-19 (کرونا ) تخفیف های ویژه برای شما در نظر گرفته است . دامنه shop فقط 1880 تومان ... بیشتر »

۲۶ام اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸
پایانی بر مسدودی دامنه

درود

امروز پس از گذشت ۵ ماه متوجه حذف سایت از لیست سیاه آنتی ویروس ESET شدیم

از همه دوستان که در این مدت همراه ما بوده اند  سپاس گذاریم

 

 

۱۲ام اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۵۹
ثبت تمدید IR فقط1000 تومان-به پاس 6سال همراهی

دوست سلام  شش سال از ایجاد شرکت نیک سپهر گذشت ، فعالیت ما زنده به همراهی و وجود شما دوستان عزیز بوده و ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت دوستان کرده ایم  این شش سالگی را به همه دوستان تبریک و ... بیشتر »

۲۸ام دي ۱۳۹۸ ۱۵:۳۶
بی نهایت تخفیف

دوستان عزیز سلام با توجه به بازنگری در قیمت لایسنس های روت ، قیمت ها به شدت کاهش یافته و اکنون می توانید علاوه بر این کاهش قیمت تا 40% تخفیف بیشتر بهرمند شوید  هر شخصی و شرکتی که در زمینه خدمات  ... بیشتر »

۲۱ام دي ۱۳۹۸ ۱۴:۵۳
بروزرسانی درصد های بازاریابی

دوستان سلام قطعا می دانید محصولات درج شده در سایت ما از شرکت های دیگر می باشد  و عمده قیمت های درج شده متعلق به سازانده ان ها می باشد  و درصد کمی به عنوان سود سهم شرکت ما می باشد به دلیل استقبال ... بیشتر »

۲۴ام آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
خرید فوق العاده

دوستان عزیز سلام همان گونه که می دانید دایرکت ادمین از اول سپتامبر فروش لایسنس های لایف تایم خود را تغییر داده است و هزینه اولیه ان را به 299 دلار (حدود 3.800.000 تومان) افزایش داده و هر ساله برای ... بیشتر »

۱۴ام آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۳۵
بروز رسانی ماژول PriceChange

همراهان همیشگی سلام

احتراما ماژول مدیریت قیمت ارز بروز رسانی شد 

این بروزرسانی برای رفع مشکل عدم هماهنگی فایل ها با بعضی از inocube ها می باشد  

به زودی ورژن جدید منتشر خواهد شد

 

۹ام مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۴
رفع مشکل عدم دریافت ایمیل در yahoo

همراهان همیشگی سلام چند روز گذشته مطلع شدیم کاربرانی که از سرویس دهنده YAHOO برای دریافت ایمیل استفاده می کردند، ایمیل های ارسالی از سمت ما  به دست کاربران عزیز نمی رسید . ضمن عذر خواهی بابت مشکل ... بیشتر »

۵ام مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹