031-37765653( تماس بین ساعات 8-16) support@licenseha.com

محصول جدید : کاربردی ترین ماژول قیمت گذاری حرفه ای WHMCS اطلاعات بیشتر

رفع سوء تفاهم

رفع سوء تفاهمReviewed by روح الله طالبیان on Dec 4Rating: 4.5تغییر ای پی دایرکت ادمینتغییر انلاین دایرکت ادمین رایگان نیست و با پرداخت هزینه انجام خواهد شد

به نام خدا
سایت دایرکت ادمین، در چند روز گذشته در اقدامی، سیاست تغییر آی پی برای لایسنس های خود را مستلزم پرداخت هزینه یک دلاری نموده است. این تغییر در سیاست دایرکت ادمین بدون هیچ گونه اطلاع رسانی قبلی صورت گرفته است و تنها کسانی در جریان این امر قرار گرفته اند که دارای پنل شخصی می باشند.
صحت این خبر توسط شرکت بین المللی نیک سپهر (وب سایت لایسنس ها) بررسی و تایید گردید و در هفته گذشته خبر آن برای کاربران ایرانی انتشار داده شد.
متن خبر در  انجمن
متن خبر در سایت لایسنس ها
در یک هفته گذشته صحبت های زیادی حول محور این تغییر سیاست صورت گرفته است و گروهی از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از این موضوع گاها صحت آن را زیر سوال برده اند و آن را تصمیمی جهت کسب منافع بیشتر توسط وب سایت لایسنس ها مطرح کرده اند.
وب سایت لایسنس ها با بیش از 700 لایسنس فعال دایرکت ادمین و بیش از 3800 لایسنس دیگر در زمینه خدمات لایسنس، بزرگترین ارائه دهنده خدمات دایرکت ادمین و سی پنل و….در ایران، طی سالیان گذشته، تمامی تلاش های خود را نموده است تا پاسخگوی این اعتماد کاربران خود باشد.
در همین راستا، ویدئویی از ورود به یکی از پنل های کاربری دایرکت ادمین و درخواست تغییر آی پی، و مشاهده پیام خطای مبنی بر عدم وجود اعتبار 1 دلاری در پنل جهت تغییر آی پی، تهیه و در این نوشته جهت رفع اتهام منتشر می نماییم.


با تشکر از همکاران و همراهانی که همیشه کنار ما بوده اند.
روابط عمومی شرکت بین المللی نیک سپهر
14 آذر 1395

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

ماژول های موجود در سایت لایسنس ها

جهت فروش آنلاین لایسنس ها در سایت خود از ماژول های زیر استفاده نمایید

  

cPanel DirectAdmin CloudLinux WHMCS

 

Coming Soon SSL LiteSpeed Plesk