خرید لایسنس پلسک Plesk بروزرسانی سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

سایت در حال بروزرسانی است
۲۷ مهر ۱۳۹۵

خرید لایسنس پلسک (plesk)

لایسنس پلسک یک کنترل پنل مجتمع و قدرتمند محصول شرکت Paralles برای مدیریت امکانات سرورهای اینترنتی می باشد که بر روی هر دو نوع هاستینگ بر پایه ویندوز و لینوکس قابل نصب بوده و دارای محیطی کاملا دوستانه و آسان برای مدیریت منابع سرور و تخصیص آنها می باشد. در این سلسله مقالات به نحوه کارکردن با این کنترل پنل پرداخته می شود.
این نرم افزار که توسط فراهم کنندگان باسابقه سرویس های اینترنتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد برای مدیریت بر هاستینگ های اختصاصی، اشتراکی و مجازی دارای امکاناتی کاربردی و محیطی دوستانه است. فراهم کنندگان سرویس های هاستینگ حرفه ای Hosting Service Providers – HSP نیز با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار می توانند توسعه آسان و سریعی در مورد سرورهای لینوکسی به اجرا بگذارند.

تعداد زیادی از عملیات موجود در این کنترل پنل می تواند به صورت اتوماتیک برنامه ریزی شده و اجرا گردد که باعث صرفه جویی در هزینه های اجرایی و مدیریت بر سرور شده ، سودبخشی و رضایت مشتری را نیز به همراه خواهد داشت. بنابراین، هاستینگ هایی از نوع Dedicated hosting ، Shared hosting ، VPS و Reselling hosting می توانند از امکانات این نرم افزار به خوبی استفاده نمایند.

لایسنس اورجینال پلسک

Admin Edition VPSAdmin Edition Dedicate Pro Edition For VPSPro Edition DedicateHost Edition VPSHost Edition Dedicate

۹۰۶,۱۵۰

تومان

۹۰۶,۱۵۰

تومان

۱,۳۸۹,۴۵۰

تومان

۱,۳۸۹,۴۵۰

تومان

۲,۴۱۶,۴۰۰

تومان

۳,۵۳۴,۰۰۰

تومان

هزینه اولیهنداردنداردنداردنداردنداردندارد
دوره پرداختماهانهماهانهماهانهماهانهماهانهماهانه
فعال سازی آنلاین
نصب رایگان
استفاده از اخرین ورژن
تغییر ای پی آنلاین
محدودیت دامنه۱۰ دامنه۱۰ دامنه۳۰ دامنه۳۰ دامنهبینهایت دامنهبینهایت دامنه
WordPress Toolkit SE
Developer Pack
Subscription ManagementXX
Account ManagementXX
Reseller ManagementXXXX
سفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهید

 

لایسنس روت پلسک

لایسنس روت سرور مجازیلایسنس روت سرور اختصاصی

۱۶۱,۹۰۰

تومان

۱۷۹,۸۵۰

تومان

هزینه اولیه(ماهانه)ندارد۸۰۹,۳۰۰
دوره پرداختماهانهماهانه
فعال سازی آنلاین
نصب رایگان
استفاده از اخرین ورژن
تغییر ای پی آنلاین
محدودیت دامنهبینهایت دامنهبینهایت دامنه
Sitejet Builder
WP Toolkit
Subscription Management
Account Management
Reseller Managementنامحدود اکانتنامحدود اکانت
سفارش دهیدسفارش دهید

سطح دسترسی پلسک

چهار نوع سطح دسترسی یا ورود به سیستم در پلسک وجود دارد:

 1. Administrator : مدیر یا بالاترین سطح دسترسی به سیستم که امکان ایجاد و مدیریت بر تمام گزینه های هاستینگ را فراهم می کند. سرورهای چندگانه می توانند به طور مرکزی و از طریق این نوع سطح دسترسی کنترل شوند.
 2. Client / Reseller : سطح دوم دسترسی به سیستم که امکان ایجاد و مدیریت بر دامنه یا گروه های دامنه را فرام می کند.
 3. Domain Owner : سطح سوم دسترسی به سیستم که با امکاناتی معین شده و از پیش تعریف شده توسط سطوح بالاتر می تواند بر یک دامنه کنترل داشته باشد.
 4. Mail User : سطح چهارم دسترسی به سیستم که امکان مدیریت بر تمام گزینه های ایمیل مانند تغییر رمزعبور، تنظیم آنتی ویروس یا SPAM و غیره را فراهم می نماید.

بنابراین، امکان کنترل مستقیم تمام امکانات سرور یا صدور مجوزهای نمایندگی Delegate permissions برای سطوح پایین تر وجود دارد.

مثلا از طریق مجوزهای مربوط به Domain Owner ، صاحب یک دامنه می تواند موارد زیر را تحت پوشش داشته باشد:

 • تغییر پسوردهای ورود به کنترل پنل، اف تی پی و سرویس ایمیل.
 • ایجاد و میزبانی یک یا چند وب سایت برای خود یا دیگران.
 • ایجاد و مدیریت بر دیتابیس و برخی نرم افزارهای کاربردی.
 • سفارش و نصب گواهی نامه های SSL برای ایجاد ارسربرگاط امن اینترنتی. (فقط برای وب سایت هایی که دارای یک آدرس آی پی اختصاصی Dedicated IP Address باشند و نه یک آدرس آی پی اشتراکی میان چند سایت)
 • ایجاد و مدیریت بر نام های زیردامنه (Subdomain).
 • حمایت از بخش هایی از آدرس های وب با استفاده از ایجاد رمزعبور.
 • اختصاصی کردن سیستم گزارش خطاهای سرور.
 • پشتیبان گرفتن از یک سایت وب و دیتابیس های موجود یا بازگرداندن آنها.
 • تنظیم برنامه های زمانبندی شده Schedule برای ایجاد پشتیبان.
 • ایجاد ومدیریت بر آدرس های دریافت ایمیل و تنظیمات حفاظتی مربوط به آن.
 • مشاهده آمار مصرف موجودی منابع هاستینگ و دریافت گزارش از طریق ایمیل.
 • مشاهده فایل ها و پوشه ها و مدیریت بر آنها از طریق FTP و File Manager و سایر امکانات.

لایسنس پلسک

کمپانی پاراللز Parallels, Inc یک شرکت خصوصی است که در حوزه مجازی سازی و نرم افزارهای مدیریت هاستینگ فعالیت میکند. این شرکت دفاتری در آمریکا، آلمان، انگلیس، فرانسه، ژاپن، چین، روسیه، استرالیا و اکراین دارد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر رنتون (شهرستان کینگ)، واشینگتن ایالت واشنگتن است. این شرکت تا سال ۲۰۱۳ بیش از ۹۰۰ کارمند داشته است. تا سال ۲۰۰۸ شرکت پاراللز یکی از زیر مجموعه های شرکت SWsoft بود. از آن تاریخ به بعد شرکت مادر پاراللز اعلام کرد که قصد دارد کلیه فعالیت های شرکت های زیرمجموعه خود را تحت نام پاراللز فعالیت کنند و کلیه فعالیت های شرکت ها ادغام شد. این اتفاق رسما از January 2008 اتفاق افتاد. مرکز توسعه اصلی شرکت پاراللز در نووسیبیرسک مسکو میباشد.

محصولات این شرکت عبارتند از

 • Parallels Desktop for Mac
 • Parallels Virtuozzo Containers
 • OpenVZ
 • Parallels Plesk Panel
 • Parallels Business Automation – Standard
 • Parallels Business Automation – Enterprise
 • Parallels Operations Automation
 • Parallels Virtual Automation

Parallels Desktop for Mac

Parallels Desktop نام نرم افزاری است که به کمک آن می توانید به راحتی یک سیستم عامل را شبیه سازی کرده و نصب کنید . از جمله سیستم عامل هایی که می توان به وسیله آن شیبه سازی کرد ویندوز می باشد. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد انواع ویندوز ها را شیبه سازی کرده و اجرا کنید. قدرت پرداز بالا ، سرعت زیاد در عملکرد بر روی کل سیستم را می توان از جمله امکانات خوب نرم افزار Parallels Desktop دانست.

مجازی ساز OpenVZ

این مجازی ساز نیز توسط شرکت پاراللز یا همان توسعه دهندگان پلسک توسعه داده می شود و با نصب هسته اختصاصی خود بر روی سیستم عامل امکان راه اندازی سرور مجازی برای سرور میزبان را فراهم میکند. اما در این نوع مجازی ساز به دلیل اینکه مجازی سازی اصطلاحا بر اساس تکنولوژی System Level می باشد و به دلیل اینکه این مجازی ساز از هسته پچ شده خود برای ساخت و راه اندازی سرورهای مجازی استفاده می کند تنها امکان ارائه سیستم عامل های لینوکسی را دارد و به همین دلیل ممکن است برای انجام بعضی تغییرات مرتبط با کرنل سیستم عامل های میهمان خود را دچار مشکل کند و شایان ذکر است که در این نوع مجازی ساز بیشتر منابع به صورت گارانتی در اختیار سیستم عامل میهمان یا همان سرور مجازی قرار می گیرد.

برای خرید لایسنس پلسک و افزونه های مخلف پلسک بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

خرید آنلاین لایسنس پلسک

پلسک (Plesk) از جمله بهترین کنترل‌پنل های موجود در دنیا است که در محیطی بسیار ساده ، امکانات مدیریت هاست   (میزبانی وب) را مهیا کرده‌است. این کنترل‌پنل اکثر سیستم عامل‌های فعلی را پشتیبانی می‌کند. با استفاده از رابط گرافیکی منحصر به فرد پلسک (Plesk) که مبتنی بر وب است، شما به راحتی می‌توانید هاست و صندوقهای پست الکترونیک (ایمیل) ایجاد کنید،

پیکره بندی دامنه (دامین) خود را انجام دهید، فایلهای وب سایت(هاست) خود را مدیریت‌کنید، برنامه‌های کاربردی   تحت وب روی هاست خود نصب‌کنید، برنامه نویسی ایجاد و مدیریت‌کنید، کاربران FTP سایت را مدیریت کنید و بسیار کارهای دیگر که در مدیریت سرور با آن درگیر هستید، را انجام دهید.

پلسک (Plesk) انجام کارهای هاست را بسیار راحت کرده است، به طوریکه شما برای انجام آنها لازم نیست تا اطلاعات زیادی در مورد فرامین داخلی سرور داشته باشید.

برتری‌های پلسک نسبت به سایر کنترل‌پنل ها

 • رابط گرافیکی بسیار کاربر پسند.
 • طراحی حرفه ای  با امکان انتخاب Skin  های مختلف.
 • قابلیتها و امکانات پیشرفته که تنها با کلیک ماوس قابل دسترس است.
 • سایت ساز و ویرایشگر سایت آنلاین
 • قابلیت اطمینان بالایی که آسودگی خیال شما را برای  اجرای موثر کسب و کار فراهم می‌کند.
 • پایداری و امنیت بالا،  به کارگیری کارآمد منابع و ظرفیتهای سیستم، برای حصول کارایی بالا و حفاظت از سیستم در مقابل تهدیدات و نقاط ضعف امنیتی
 • سیستم مقابله و رفع خطای هوشمند که اجرای کامل وظایف سسیستم را تضمین می‌کند.

قابلیت های کلیدی پلسک

 •  رابط گرافیکی کاربر پسند پلسک (Plesk)  امکان مدیریت و تغییر Skin را به صورت مبتنی بر وب فراهم می‌کند. به علاوه  به  مدیر سیستم اجازه می‌دهد تا به صورت کلاینت پیش فرض در سرور عمل کند که  باعث سادگی بیشتر کار می‌شود.
 • ضد ویروس  Dr.Web ضد ویروس  Dr.Web که  جوایز بسیاری را به خود اختصاص داده است،  در پلسک (Plesk) گنجانده شده است و به صورت مرسربرگ  خود را به روز می‌گردد.  این ضد ویروس  سیستم را در مقابل بیشت از ۱۰۰۰۰۰ نوع ویروس  ایمن می‌سازد. بهره مندی از تکنولوژی جدید  تشخیص ویروس،  Dr.Web را قادر می‌سازد تا ویروس‌های جدید  و ناشناخته را  کشف کند و سیستم را در مقابل آن ایمن سازد.
 • به روز رسانی خودکار مجوز  کاربری  پلسک (Plesk) امکان مشاهده وضعیت و به روزرسانی مجوز  کاربری ،  پس از ارتقاء آن  در  محیط  پلسک (Plesk) تعبیه شده است.  همچنین مجوزهای کاربری اجاره ای ، ماه به ماه به صورت خودکار به روز می‌گردد.
 • ارتقاء و به روزرسانی خودکار سیستم عملیات  ارتقاء و به روز رسانی نرم‌افزار، به صورت کاملا خودکار در محیط  پلسک (Plesk) قابل انجام است. با ارتقاء نرم‌افزار مطمئن خواهید شد، که  از جدیدترین و امن ترین نسخه پلسک (Plesk) استفاده می‌کنید.
 • سیستم مدیریت مهاجرت به پلسک (Plesk) معماری ماژولار و به کارگیری  plug-inهای متعدد در سیستم مدیریت مهاجرت، شما را قادر می‌سازد تا به سرعت و بدون دردسر، سایتهای خود را از کنترل‌پنلهای دیگر مانند cPanel, Ensim, Cobalt و یا نسخه‌های قدیمی  تر پلسک (Plesk) به  سرور جدید خود منتقل کنید.
 • پشتیبانی از نام دامنه‌های بین‌المللی پلسک (Plesk) با پشتیبانی کامل از استانداردهای نام گذاری برای دامنه و کاراکترهای آنها،  شما را قادر می‌سازد تا دامنه های  زبانهای مختلف  از جمله فارسی که با پسوند  .ایران  عرضه می‌گردند  را بدون مشکل  ایجاد کنید. سایت ساز(SiteBuilder) از جمله  امکانات جانبی پلسک (Plesk) است که  امکان طراحی  و مدیریت یک وب سایت  را در یک محیط مبتنی بر وب و  WYSIWYG فراهم می‌کند.  این ابزار راه حلی ساده برای مشتریان شما  خواهد بود تا به راحتی سایت مورد نظر خود را طراحی و به  روز کنند، بدون آنکه چندان با HTML آشنا باشند.
 • دسترسی کنترل شده به سیستم عامل (Chrooted Shell Access) شما  می‌توانید به مشتریان خود  دسترسی به  سیستم عامل از طریق SSH اعطا کنید، ولی این دسترسی کاملا کنترل شده خواهد بود و مشتری در محدوده دامنه  خود محصور خواهد بود.
 • مجموعه برنامه‌های کاربردی تحت وب پلسک (Plesk) حاوی مجموعه از برنامه‌های کاربردی تحت وب (مانند CMS, Forum, Counter, Chat) است که به شما اجازه می‌دهد به راحتی آنها را برای هر دامنه دلخواه نصب، تنظیم  یا حذف کنید.
 • ضد اسپم SpamAssassin نرم‌افزار SpamAssassin از جمله نرم‌افزارهای معمول برای جلوگیری از دریافت هرزنامه ها است که به راحتی از طریق پلسک (Plesk) قابل کنترل است.
 • دیواره آتش (Firewall) کنترل دیواره آتش سیستم در پلسک تعبیه شده است و مدیر سرور را قادر می‌سازد تا سرور را از دسترسی‌های غیر مجاز ایمن سازد.

پلسک ویژه سرور اختصاصی

[rpt name=”plesk-ded”]

پلسک ویژه سرور مجازی

[rpt name=”plesk-vps”]

شما می توانید در هنگام خرید موارد زیر را انتخاب کنید

۵/۵ - (۳ امتیاز)

نظرات

مهیار

خیلی خوبه واقعا امکانات کم نظیری ارائه میکنه از کی این سرویس ارائه میکنین؟

  طالبیان

  احتراما نمایندگی رسمی محصولات پاراللز را اخذ نمودیم و تمامی سرویس ها از جمله لایسنس پلسک از این لحظه ارائه می گردد.

شبنم

سلام
بعد از خرید لایسنس، چقدر طول میکشه تا فعال بشه ؟

غلامی

پشتیبانی نصب و راه اندازی هم میدین؟

افزونه پاور پک Power Pack لایسنس پلسک | خرید لایسنس پلسک

[…] لایسنس پلسک Plesk […]

افزونه های پلسک plesk extensions - لایسنس پلسک ارزان قیمت

[…] لایسنس پلسک Plesk […]