خرید لایسنس osm بروزرسانی یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

سایت در حال بروزرسانی است
۰۲ آذر ۱۴۰۲

 

osm به منظوردفع هکرها و بررسی مداوم بر ایمیل های برون‌داد می توان از فن های فراوان زایدمصرف شود . یکی از این شگردها صرف از ویژگیOSM گشت . با صرف از این ویژگی قادر خواهید بود بر ایمیل های برون‌داد و اتصالات SMTP مراقبت داشته باشید . به اضافه بر فعالیت هایی که علامت دهنده هرزنامه ها بر روی سرور شده است باز مدیریت خواهید داشت .یکی از نکات و ویژگی های بااهمیت در موقعیتOSM این خواهد بود که این خصوصیت تنها در سرورهایی استعمال دارا است که بازدید پنل آنها از گونه سی پنل خواهد بود . با این وارسی پنل هر پراکندگی به منظور فرستاده ایمیل هرزنامه با بکارگیری از سرور در فضای امنی ادا می شود . با وجود ویژگی OSM جمعاًروش هایی که به منظورسراغ ایمیل های برون‌دادمصرف می شود به کنجکاوی ملاحظه خواهد شد.

 

با مصرف از ویژگی OSM توانایی پی‌جویی ایمیل ارسالی از exim به وسیله ی cPanel/DirectAdmin وجود دارد. هم با وجود ویژگی OSM احتمال تطابق و پی‌جویی Subject headers به منظور ایمیل های ورودی به وسیله ی cPanel/DirectAdmin امکان پذیر بوده است . فضا یابی جادهScript به وسیله cPanel/DirectAdmin خصوصیت دیگر بوده است . این وارسی پنل به ردگیری اتصالات SMTP ورودی که exim را پیرامون می زند به وسیله شمار cPanel/DirectAdmin می پردازد . مورد دیگر این که برابری محل راه Script به منظور اتصالات SMTP ورودی به سرورهایی که exim را مدار می زنند و پی‌جویی آن ها و ردگیری ایمیل درگاه های خروجی ای که اهراز ماهیت گشته می باشدباشمار ایمیل و نشانی IP وابسته تعدادی از ویژگی ها و قابلیت های OSM خواهد شد .

لایسنس روت Osm

۸۲,۲۰۰

تومان

هزینه اولیه۱۶۴,۴۰۰
دوره پرداختماهانه
فعال سازی آنلاین
نصب رایگان
استفاده از اخرین ورژن
تغییر ای پی آنلاین
محدود بهنامحدود اکانت
قابل استفاده روی مجازی کلود
سفارش دهید

 

سوالات متداول

آیا لایسنس اشتراکی قابل آپدیت است ؟

  • بله ، این لایسنس را می توان آپدیت نمود و نسخه های پایدار به مرور زمان در سیستم قرار می گیرد.

تفاوت لایسنس اشتراکی و نال یا کرک شده چیست ؟

  • هکرها در لایسنس کرکی کدهای برای هک سرور شما قرار می دهند اما لایسنس اشتراکی مانند لایسنس اورجینال است با این تفاوت که فقط فایل لایسنس جایگزین می گردد

نکات مهم در مورد osm

  • نصب رایگان OSm توسط تیم پشتیبانی لایسنس ها انجام می گیرد.
  • تمامی سرویس ها دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشند.
  • فعال سازی لایسنس مورد نظر در سریعترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)