لایسنس لایت اسپید

۲۶ فروردین ۹۳ دسته بندی : لایسنس

لایسنس لایت اسپید

وب سرور LiteSpeed ، یک وب سرور با کارایی بالا و مقیاس پذیری بالا هست. بطور کامل قابل تعویض با وب سرور آپاچی Apache میباشد ، بنابراین وب سرور لایت اسپید می تواند به سرعت در یک تنگنای بزرگی که در بستر وب سرور موجود شما ایجاد شده جایگزین شود. با یک بُرد فراگیر در ویژگی ها و سادگی استفاده برای مدیریت سرور ، وب سرور لایت اسپید می تواند به شما برای بیرون امدن از چالش گسترش معماری یک وب سرور کمک کند.

وب سرور لایت اسپید در شرایط همزمان سرعت و مقیاس پذیری پایین , کارایی بالایی داره. آزمایش های ما ثابت کردن که ۶ بار سریع تر از آپاچی عمل می کند. وقتی که محتوای ایستا در جریان باشد , شتاب دهنده های محتوای لایت اسپید شامل thttpd و boa و TUX خیلی خوب پیشی می گیرند. همچنین وقتی محتوا پویا باشد و پردازش PHP مورد بحث باشد ، لایت اسپید بیش از ۵۰% سریع تر از زمانی که آپاچی با mod_php عمل می کنه محتوای PHP رو تحویل خواهد داد.

از زمان انتشار نسخه ۳٫۰ وب سرور لایت اسپید ، این وب سرور به عنوان جایگزینی برای آپاچی بدون نقص در کنار کنترل پنل های میزبانی مانند cPanel و DirectAdmin و غیره کار کار میکند و به سادگی کارایی PHP و امنیت را افزایش میدهد در حالیکه گنجایش سرور را نیز دوبرابر خواهد کرد. لایت اسپید بهترین انتخاب برای سرویس دهندگان میزبانی اشتراکی هست.
این وب سرور از CGI, FastCGI, LSAPI, PHP, Servlet/JSP پشتیبانی میکند و قابلیت پشتیبانی Apache compatible URL rewrite engine را دارد و از نظر امنیتی به Anti-DDoS و Deny any buffer-overrun attempts و System overloading prevention مجهز است.
لایسنس های لایت اسپید با توجه به سرور اختصاصی و مجازی و تعداد سی پی یو تقسیم بندی می شود

لایسنس لایت اسپید

site ownerSite Owner PlusWeb Host LiteWeb Host EssentialWeb Host ProfessionalWeb Host EnterpriseWeb Host Elite

۲۶۲


هزار تومان


۴۱۹


هزار تومان


۶۸۱


هزار تومان


۹۴۳


هزار تومان


۱,۲۰۵


هزار تومان


۱,۷۰۳


هزار تومان


۲,۴۱۰


هزار تومان

فعال سازی آنلاین
نصب رایگان
استفاده از اخرین ورژن
محدودیت رم۸ گیگ رمبدون محدودیت۸ گیگ رمبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیت
محدود به۵ دامنه۵ دامنهبینهایت دامنهبینهایت دامنهبینهایت دامنهبینهایت دامنهبینهایت دامنه
قابل استفاده روی مجازی کلود
سفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهید

تفاوت لایسنس های بالا

لایسنس Web Host Lite حداکثر ۸ گیگ رم  را پشتیبانی می کند اما لایسنس Web Host Enterprise بینهایت رم و بینهایت دامنه روی سرور را پشتیبانی کند ، اگر کانکشن بیشتر داشته باشید ( یا حتی رم )باید لایسنس Web Host Elite فعال کنید لایسنس سرور اختصاصی به ترتیب یک ، ۲ ، ۳ ، ۴ و یا ۸ هسته از CPU را در اختیار می گیرد و بدون محدودیت در خواست های دریافتی را پردازش می کند .

خدمات و افزونه های لایت اسپید

نصب رایگان ! ( بعد از خرید از قسمت پشتیبانی درخواست دهید ) .

افزونه های کش Lscache ، Litemage  را میتوانید به سفارش خود اضافه کنید.

لایت اسپید بطور پیشفرض تنظیمات ضددیداس(حملات تکذیب سرویس) را دارا میباشد

نکات مهم در مورد litespeed

این لایسنس ها تابع قوانین سایت litespeedtech.com می باشد و در پنل ما نزد litespeedtech ایجاد می شود هکرها در litespeedtech null کدهای برای هک سرور شما قرار می دهند ، پس مواظب سرور خود باشید به صورت انی فعال و امکان تغییر ای پی ، دایرکتری (Reissue ) در ان وجود دارد. فایل های litespeed را از سایت litespeedtech.com دریافت می کنید


سوالات متداول در مورد litespeedtech

-لایت اسپید بهتر ازست یا انجینکس؟قطعا لایت اسپید برای سایت های بازدید بالا مناسبر از انجینکس خواهد بود و با سیستم پردازشی وب سرور لایت اسپید، در خواست های سمت وب سرور شما بدون جواب باقی نمی ماند

-افزایش سرعت در لایت اسپید نسبت به سایر وب سرورها چقدر میباشد؟ طبق گفته سازندگان لایت اسپید تا ۲۰۰ % افزایش سرعت را تجربه خواهید کرد.

-امنیت لایت اسپید چقدر است؟ لایت اسپید یک وب سرور فوق امنیتی برای امنیت سمت سرور میباشد و افراد معمولی تا حرفه ای میتوانند از امکانات آن استفاده کنند و نیاز به دانش خاصی ندارد.

نظرات

وب مستر

با سلام
آیا شما امور سرور رو هم انجام میدید؟
نیاز به نصب لایت اسپید با لایسنس ۲ هسته برای یک سرور اختصاصی cPanel و فعال کرد Cache اون برای وردپرس رو دارم.
به صورت کاملا حرفه ای و بدون نقص با گارانتی و تضمین.
یک راه راتباط تلگرامی هم معرفی بفرمائید.

فربد پیمان زاده

سلام من لایت اسپید به صورت trial بر روی داکر استفاده نموده ام و هم اکنون میخواهم که لایسنس مورد نظر را تهیه کنم. ایا امکان خرید ازما و فعال سازی مجدد هست ؟

    مدیر سایت

    سلام
    مشکلی نیست و می توانید خرید نمایید