031-37765653( تماس بین ساعات 8-16) support@licenseha.com

محصول جدید : کاربردی ترین ماژول قیمت گذاری حرفه ای WHMCS اطلاعات بیشتر

کش های لایت اسپید | LiteSpeed Cache

کش های لایت اسپید | LiteSpeed CacheReviewed by مرتضی یوسفی on Jan 8Rating: 5.0کش لایت اسپید - LiteSpeed Web Cacheلایسنس لایت اسپید، اضافه کردن کش لایت اسپید، انواع مختلف پلاگین های کش لایت اسپید - LiteSpeed Cache

کش لایت اسپید – LiteSpeed Web Cache

 

یک حافظه کش، پر سرعت با قابلیت بالای قابل تنظیم برای وب سرور لایت اسپید می باشد، کش لایت اسپید به صورت رایگان بر روی لایسنهای 2-CPU به بالا و قابل خرید برای تمامی لایسنس های لایت اسپید می باشد.

 

کش لایت اسپید

چگونه کش لایت اسپید LSCache را به لایسنس خود اضافه کنیم:

خصوصیات LSCache بسیار شبیه Apache mod-cache می باشد که پیاده سازی آن به نحوه بسیار موثری انجام شده است، کاشه لایت اسپید شبیه Varnish کار می کند.

یک کش خروجی، برای محتوای دینامیک می باشد. پس محدود به صفحات PHP نمی باشد

برای نصب کش لایت اسپید بر روی اپلیکیشن های معروف مانند وردپرس ، WooCommerce ، Magento , Xenforo و … پلاگین های مخصوص وجود دارد که می توان به آسانی آنها را نصب و استفاده کرد.

اگر از اپلیکیشنی استفاده می نمایید که پلاگین آماده آن وجود ندارد، باید ماژول را به صورت دستی پیکربندی کنید ، این پیکربندی می تواند شامل بازنویسی قوانین در htaccess  , Configuration باشد.

 

تنظیمات عمومی کش
Common Cache Setup
تنظیمات عمومی و معمولی کش لایت اسپید بدون در نظر گرفتن پلاگین های موجود در این بخش انجام می شود. سیاست های کلی لایت اسپید نیز در این بخش انجام می شود.
کش LiteMage برای Magento LiteMage سریعترین کش موجود در دنیا برای Magento می باشد. LiteMage می تواند توسط hole-punching through ESI بلاک های عمومی و خصوصی را اسمبل کند و به این ترتیب سریعترین کش تمام صفحه موجود را ارائه دهد.
پلاگین کش لایت اسپید برای وردپرس
LSCache Plugin For WordPress
LSCWP از پلاگین کش لایت اسپید وردپرس برای ارتباط با وب سرور لایت اسپید استفاده می کند تا به صورت استاتیک صفحات داینامیک وردپرس را لود کند و این باعث پایین آمدن زمان لود صفحات وب سایت و سرور می گردد. این پلاگین از ووکامرس 1.0.3 به بعد پشتیبانی می کند.
کش لایت اسپید برای ووکامرس
LSCache For WooCommerce
لایت اسپید از ووکامرس نیز پشتیبانی می کند، با استفاده از پلاگین وردپرس لایت اسپید، فروشگاه ووکامرس شما نیز از این قدرت لایت اسپید بهره مند خواهد شد
کش لایت اسپید برای Xenforo
LSCache Plugin For XenForo
LSCXF یک افزونه کش تمام صفحه است، که با وب سرور لایت اسپید و LSCache ارتباط برقرار می کند و باعث لود صفحات داینامیک صفحات Xenforo شما به صورت استاتیک می شود، و نتیجه آن پایین آمدن زمان لود صفحات و سرور خواهد شد

 

برای دسترسی به اطلاعات و نحوه فعال سازی هر کدام از کش های مطرح شده در جدول بالا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش فعال کردن کش لایت اسپید

 

برای آموزش و کانفیگ لایسنس لایت اسپید، خرید لایسنس لایت اسپید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

لایسنس لایت اسپید

 

کش لایت اسپید , کاشه لایت اسپید , لایسنس لایت اسپید , LiteSpeed Cache , کش LiteSpeed , تفاوت کش لایت اسپید , لایت اسپید وردپرس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

ماژول های موجود در سایت لایسنس ها

جهت فروش آنلاین لایسنس ها در سایت خود از ماژول های زیر استفاده نمایید

  

cPanel DirectAdmin CloudLinux WHMCS

 

Coming Soon SSL LiteSpeed Plesk