نمایندگی لایسنس لایت اسپید litespeed

نمایندگی لایسنس لایت اسپید

با استفاده از این ماژول می توانید در سایت خود به صورت آنلاین فروش لایسنس لایت اسپید داشته باشید.

نصب :

ماژول جداگانه ای برای این محصول وجود ندارد و شما در صورتی که قبلا  ماژول    Manage License   را نصب کرده باشید می توانید فروش این محصول را هم داشته باشید

فروش لایسنس لایت اسپید به صورت مستقیم

فعال سازی :

از مسیر زیر محصول لایسنس لایت اسپید خود را ایجاد و یا ویرایش کنید

Setup>>Products/Services>>Products/Services

مانند صفحه زیر از سربرگ Module Settings قسمت Module Name ماژول Manage license Module   و از قسمت Server Group  گروه سرور مربوطه را انتخاب کنید

بسته به نوع لایسنس LiteSpeed|Web Host Enterprise  ، LiteSpeed|Web Host Professional  ،LiteSpeed|Web Host Essential  ، LiteSpeed|Web Host Lite ،  LiteSpeed|Site Owner Plus, LiteSpeed|Site Owner , LiteSpeed|Web Host Elite را انتخاب نمایید

حتما توجه داشته باشید که حالت فعال سازی روی Automatically setup the product as soon as the first payment is received قرار داشته باشد

لایسنس لایت اسپید

قیمت گذاری :

از سربرگ Pricing شما می توانید دوره پرداخت  ماهانه ، سه ماه ، شش ماه و یکساله را انتخاب و قیمت های فروش خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید با توجه به دوره پرداخت انتخابی کاربر لایسنس با همان دوره پرداخت در سایت لایسنس ها فعال می شود ، به طور مثال اگر کاربر شما لایسنس را درسایت شما سالانه خرید در سایت لایسنس ها به صورت سالانه فعال می شود .

تذکر  : سر رسید لایسنس لایت اسپید روز اول هر ماه میلادی می باشد ، هر زمانی لایسنس خریداری شود باید در اول ماه بعدی هزینه تمدید پرداخت شود (به طور مثال  : اگر کاربر شما در تاریخ ۱۵ ماه میلادی لایسنس را به صورت ماهانه  خریداری نماید هزینه ۱۵ روز لایسنس را پرداخت می کند و از روز اول ماه میلادی اینده هزینه یک ماه را پرداخت می کند ) اگر کاربر از روز ۲۰ ام تا ۳۰ ام ماه اقدام به خرید نمایید باید هزینه ماه بعد را نیز پرداخت نماید .صورتحساب ها در تاریخ ۲۸ ام ماه میلادی صادر می شود و هزینه ان از حساب بانکی شرکت کسر می گردد.

برای عدم تداخل در پرداخت ها  و به طبع عدم بسته شدن لایسنس لطفا تنظیمات زیر را از سربرگ Pricing  انجام دهید

گزینه Prorata Billing را فعال کنید ، در قسمت Prorata Date مقدار عددی ۲۸ را وارد کنید و در قسمت Charge Next Month مقدار عددی ۲۰ را وارد کنید .

نمایندگی لایسنس لایت اسپید

ایمیل:

اگر تمایل داشتید بعد از فعال سازی لایسنس ، WHMCS به صورت خودکار برای کاربر ایمیل ارسال کنید از سربرگ Details بخش Welcome Email قالب ایمیل را انتخاب کنید

پیکربندی ایمیل :

اگر تمایل داشته باشید قالب دلخواهی در ایمیل استفاده شود باید از مسیر Setup>>Email Templates قسمت Create New Email Template نوع (Type:) ان را روی Product/Service قرار دهید و قسمت Unique Name نامی برای این Email Template وارد کنید و برروی دکمه Create کلیک کنید

هرجای ایمیل تمایل داشتید که کد لایسنس نوشته شود باید عبارت {$service_ username} وارد کنید.

تنظیمات cache :

همراه لایسنس های لایت اسپید می توانید نوع cache را انتخاب نمود .

برای تنظیمات cache به مسیر زیر رفته و بر روی  Create a New Group کلیک کنید

Setup>>Products/Services>>Configurable Option Groups

در قسمت Group Name یک نام دلخواه وارد کنید و از قسمت Assigned Products محصول مرتبط لایسنس  انتخاب نمایید

پس از ذخیره بر روی Add New Configurable Option کلیک کنید

پنجره ای به صورت PopUp برای شما باز می شود

در قسمت Option Name حتما عبارت Caching را وارد کنید  ( حرف C بزرگ است)

قسمت Option Type روی Dropdown قرار دهید

در قسمت Add Option به ترتیب عبارات زیر را وارد و روی Save Changes کلیک نمایید.

LSCache Standard

LiteMage Starter + LSCache

LiteMage Standard + LSCache

LiteMage Unlimited + LSCache

 

قیمت ها را با توجه به سایت کاری خود تغییر دهید.

 

نحوه فعالیت ماژول :

تغییر نوع لایسنس: (Upgrades/ِDowngrade)

ازسربرگ Upgrades می توانید محصولات دیگر لایت اسپید را ( که قبلا ساخته اید) انتخاب نمایید . این قسمت باعث می شود کاربر شما هر زمانی که تمایل داشته باشد نوع لایسنس خود را تغییر دهد.

بروز رسانی لایت اسپید

سفارش محصول: (Create)

بعد از پرداخت هزینه لایسنس توسط مشتری در سایت شما – ماژول نوع محصول و دوره پرداخت را برای لایسنس ها ارسال می کند . در صورتی که موجودی حساب کاربری شما در سایت لایسنس ها به اندازی کافی باشد ، لایسنس فعال می شود و اطلاعات لازم برای نصب از سایت شما برای کاربر ایمیل می شود .

قیمت با توجه به تعداد سرویس های فعال نزد لایسنس ها به صورت هوشمند با تخفیف اعمال می شود.

معلق کردن لایسنس: (Suspend)

در صورت عدم پرداخت هزینه تمدید توسط مشتری در سایت شما ماژول در خواست Suspend را برای ما ارسال می کند و لایسنس در سایت لایسنس ها suspend می شود.

فعال سازی مجدد: (Unsuspend)

در صورت پرداخت صورتحساب توسط مشتری درسایت شما ماژول ، لایسنس را در سایت لایسنس ها مجددا فعال می کند .( در این عملیات ممکن است لایسنس جدید برای کاربر شما ایجاد شود )

توجه داشته باشید حتما باید اکانت شما به میزان کافی موجودی داشته باشد . در غیر این صورت عملیات unsuspend در سایت لایسنس ها انجام نخواهد شد .

حذف لایسنس :(Terminate)

در صورتی که لایسنس در سایت شما تمدید نشود و فرمان Terminate اجرا شود ماژول ، فرمان Terminate را برای لایسنس ها ارسال می کند .

تمدید لایسنس : (Renew)

در صورتی که کاربر قبل از موعد پرداخت در سایت شما اقدام به تمدید لایسنس نماید ، ماژول صورت حساب لایسنس را در سایت لایسنس ها پرداخت خواهد کرد و مدت اعتبار لایسنس بسته به دوره مالی افزایش خواهد یافت .

توجه : دروه مالی لایسنس خریداری شده توسط کاربر در سایت شما با دروه پرداخت آن درسایت لایسنس ها یکسان می باشد ، اگر شما به صورت دستی تغییری در ان ایجاد کردید در سایت لایسنس ها تغییر داده نمی شود.

 

تصاویری از ماژول :

سمت مدیریت :

litespeed admin panel

قسمت پیکربندی محصول :

تنظیمات ایمیل فعال سازی

نمایندگی لایسنس لایت اسپید

تنظیمات قیمت :

 

نمایندگی لایسنس لایت اسپید

تنظیمات ماژول :

لایسنس ارزان لایت اسپید

ناحیه کاربری:

ناحیه کاربری LicenseHa لایت اسپید

 

فروش لایسنس به همراه محصولات دیگر ( به صورت گزینه قابل انتخاب)

به زودی

 

API:

به زودی