نسخه WHMCS7 RC منتشر شد

نسخه WHMCS7 RC منتشر شدReviewed by طالبیان on Sep 17Rating: 5.0نسخه WHMCS 7برای دانلود و استفاده از اخرین ورژن نسخه WHMCS مطالعه فرمایید

نسخه WHMCS7 RC منتشر شد

دانلود نسخه WHMCS 7

با خوشحالی خدمت شما عرض می نماییم که نسخه RC یا (Release Candidate) ا WHMCS7 منتشر شد و این به معنی این است که به زودی نسخه اصلی و نهایی آن منتشر خواهد شد.

 

whmcs7-release-candidate

اما نسخه RC یا Release Candidate چیست ؟

شرکتهای نرم افزاری معسربرگر قبل از اینکه نسخه ای از برنامه را به عنوان نسخه ی نهایی ارائه نمایند نسخه ی دیگری با نام RC (مخفف Release Candidate به معنی کاندیدای انتشار) پخش می نمایند. با توجه به اینکه در این نسخه هیچ گونه مشکل عمده ای وجود ندارد و مشکلات کوچک مانند وجود حفره های امنیتی (که این مشکل همیشه و برای همه ی نسخه های برنامه ها قابل ایجاد و بر طرف کردن کامل آن غیر ممکن است) این نسخه در اختیار شرکتهای معسربرگر قرار می گیرد تا آنها بدون نگرانی آن را روی سیستم های خود نصب کنند و از آن بازخورد بگیرند. با این حال گاهی نسخه ی Rc نسبت به نسخه ی نهایی تغییرات جزئی (معمولا از نظر برطرف نمودن حفره های امنیتی) دارد.
برخی شرکتها از جمله WHMCSبه دلیل اینکه به اعتبارشان خدشه ای وارد نشود در ارائه ی نسخه rc فوق العاده دقت می کند چون این نسخه از نظر شرکت به عنوان کاندیدایی برای ارائه ی نهایی می باشد، با این وجود گاهی بیش از یک نسخه ی rc ارائه می شود مانند rc2, rc3 و … به همین دلیل گاه فاصله یزمانی بین نسخه ی rc و نهایی (Final Release) از شش ماه تجاوز می کند.

دوستان عزیز برای دانلود WHMCS7 RC می توانید به لینک زیر مراجعه و دانلود نمایید:

WHMCS7 Release Candidate

 اما ویژگی های افزوده شده در این ورژن

بروزرسانی خودکار  : با نصب این نسخه زمانی که آپدیت جدید انتشار داده شود ، در قسمت مدیریت به شما این اپدیت را نمایش می دهد و در صورت تمایل تنها با یک کلیک بروز رسانی انجام می گردد .

پررنگ  کردن پسوند های پر فروش دامنه : شما می توانید تا 8 دامنه پرفروش را انتخاب کنید تا به صورت برجسته یا های لایت (highlight ) به مشتری های شما نمایش داده شود

بهینه سازی در پرداخت پی پال : این مورد به ما ایرانی ها کمکی نمی کند

ساده سازی پیکربندی محصولات  : پیکربندی محصولات سی پنل ، دایرکت ادمین ، پلسک و..   به اندازه ی انتخاب منوی آبشاری ساده شده است .

آسان سازی نصب و پیکربندی اولیه WHMCS : مراحل نصب و پیکربندی اولیه WHMCS به حدی ساده شده است  که هرکس برای اولین بار از WHMCS استفاده می کنند در عرض چند دقیقه می توانند فروش خود را آغاز کنند .

سازگاری با PHP 7 : در این نسخه شما باید حداقل از PHP 5.6 استفاده کنید اما برای داشتن  بیشترین کارایی و کیفیت باید از آخرین نسخه PHP ورژن 7 استفاده کنید

 

از نسخه های بتای WHMCS7  استفاده می کنید؟

اگر قبل از این نسخه های بتای WHMCS را از سایت ما دانلود و نصب نموده اید، هم اکنون توصیه می شود WHMCS خود را بروزرسانی کنید. بروزرسانی نسخه7 WHMCS  تنها با یک کلیک انجام می شود.

Utilities > Update WHMCS/Check for Updates

 

تاکنون نسخه7 WHMCS  را نصب نکرده اید:

اگر تاکنون نسخه های 7 WHMCS را از سایت لایسنس ها دریافت نکرده اید ، هم اکنون از لینک زیر آن را دانلود و نصب نمایید:

دانلود WHMCS7


اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه نسخه های بتای WHMCS7 دارید از طریق لینک های زیر می توانید به مطالب مورد نظر دسترسی داشته باشید:

امکانات جدید اضافه شده به WHMCS7

نسخه بتای WHMCS7


واحد اخبار روز دنیای فناوری اطلاعات شرکت نیک سپهر

نظرات
 

تمامی حقوق برای شرکت بین المللی نیک سپهر محفوظ است.coded by طراحی سایت