سیستم اتوماسیون هاستینگ wisecp

۱۳ مهر ۱۳۹۹

WISECP نسل بعدی میزبانی و اتوماسیون برای هاستینگ است. این سیستم شامل قسمت کاربری ، قسمت مدیریت و یک رابط وب سایت است. برای شرکتهای فعال در زمینه فناوریهای اطلاعاتی توسعه یافته است. با WISECP ، کلیه معاملات صورتحساب ، سوابق حسابداری (پول نقد ، درآمد ، هزینه) ، مدیریت مشتری ، مدیریت محصول ، خدمات پشتیبانی و بسیاری از عملیات دیگر به راحتی انجام می شود.

WISECP دارای یک رابط وب سایت داخلی با سیستم است. بنابراین نیازی نیست که به دنبال تم یا پیش نویس وب سایت باشید. بدنبال امکاناتی که در این اسکریپت وجود دارد میتوانید قسمت های مختلف سایت خود را طراحی کنید.امکانات این اسکریپت بسیار فراتر از whmcs  بوده و از امکانات آن میتوان به فایروال اختصاصی ،سئو بسیار بالا،اتوماسیون بسیار پیشرفته و حسابداری ماهانه و سالانه، بلاک کردن بات ها و پروکسی ها و قسمت مدیریت بسیار راحت اشاره کرد.

چه گزینه های مشابه برای مدیریت اتوماسیون هاستینگ وجود دارد؟

Blesta ، BoxBilling ، HostBill  ،ClientExec  ،Whmcs همگی برای اتوماسیون هاستینگ بکار میروندواز آنجا که همیشه باید با تکنولوژی همگام بوده و از سیستم های جدیدتر استفاده کنیم اسکریپت wisecp نسل جدید اتوماسیون هاستینگ است که توصیه میشود همه هاستینگ ها از آن استفاده نمایند.

 

قسمت های مختلف WISECP
قسمت مدیریت عمومی

در این قسمت تنظیمات مربوط به نام شرکت،تنظیمات ایمیل و نقشه شرکت و …میباشد.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)