آموزش خرید و فعال سازی گواهینامه SSL
صفحه اصلی » آموزش, آموزش SSL, گواهینامه SSL > آموزش خرید و فعال سازی گواهینامه SSL

آموزش خرید و فعال سازی گواهینامه SSLReviewed by مرتضی یوسفی خراجی on May 25Rating: 5.0آموزش خرید و فعال سازی گواهینامه SSLآموزش کامل صفر تا صد خرید ، انجام تنظیمات ، و نصب گواهینامه SSL بر روی دامنه های ایرانی و دامنه های بین المللی

آموزش خرید و فعال سازی گواهینامه SSL

در ابتدا لازم است با انواع گواهینامه SSL آشنایی داشته باشید، تا بتوانید نسبت به میزان هزینه و نوع نیاز خود بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نمایید. برای آشنایی و خرید با انواع گواهینامه SSL بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

گواهینامه SSL

پس از انتخاب محصول مورد نظر و تکمیل فرایند خرید (پرداخت هزینه) ، وارد ناحیه کاربری خود در سایت لایسنس ها شوید و از بخش سرویس های من بر روی محصول SSL خریداری شده کلیک کنید. هم اکنون برای شروع فرایند تنظیمات مطابق تصویر، در پایین صفحه بر روی دکمه کلیک کنید.

خرید ssl

 

با کلیک بر روی دکمه، وارد صفحه ای می شوید که ابتدا لازم است نوع وب سرور را انتخاب نمایید. و در ادامه کد CSR معتبری که در کنترل پنل هاست خود (بخش SSL) ایجاد کرده اید را وارد نمایید.

نحوه ایجاد کد CSR معتبر

خرید SSL

سپس اطلاعات شخصی شما که لازم است مطابق با اطلاعات وارد شده در مرحله ایجاد کد CSR باشد را وارد کنید.

SSL

 

پس از تکمیل صحیح اطلاعات بالا ، بر روی ادامه کلیک کنید تا وارد صفحه جدید شوید. در این صفحه لازم است روش تایید مالکیت دامنه را انتخاب کنید.

نکته: دقت کنید ، آدرس ایمیلی که در این مرحله انتخاب می کنید، باید وجود داشته باشد، زیرا ایمیل های مختص فعال سازی SSL از این پس به این ایمیل ارسال خواهند شد.

اس اس ال

پس از کلیک بر روی ادامه ، تنظیمات مربوط به SSL پایان یافته و باید صفحه تاییدی مشابه زیر به شما نمایش داده شود:

تایید مالکیت دامنه

پس از اتمام مراحل بالا ، لازم است کمی صبر کنید تا ایمیل های مورد نظر را از طرف مرجع SSL دریافت نمایید و طبق دستورالعمل های موجود در ایمیل ها اقدام و فراید نصب را ادامه دهید.

نکته: احتمال دریافت ایمیل ها در پوشه SPAM , Junk box  وجود دارد. لطفا برای اطمینان این پوشه ها را نیز بررسی نمایید.

بر اساس روشی که برای تایید مالکیت دامنه انتخاب کرده اید ، ایمیل هایی برای شما ارسال خواهد شد.

اگر روش تایید توسط ایمیل را انتخاب کرده باشید ، ایمیلی مشابه تصویر زیر برای شما ارسال خواهد شد که تنها لازم است برای تایید بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید یا آن را در مرورگر خود باز نمایید.

در انتها نیز ایمیلی دریافت خواهید کرد ، که شامل شماره سریال گواهینامه SSL شما، زمان فعال سازی ، مدت اعتبار و همچنین لینکی جهت اتصال به سایت مرجع می باشد:

نظرات
 

تمامی حقوق برای شرکت بین المللی نیک سپهر محفوظ است.coded by طراحی سایت