لایسنس کلود لینوکس
صفحه اصلی » لایسنس > لایسنس کلود لینوکس

لایسنس کلود لینوکس

لایسنس کلود لینوکس

کلود لینوکس ، اولین توزیع تجاری لینوکس بر پایه سنت او اس می باشد که خاص تامین نیاز محیط سرورهای میزبانی وب مخصوصا سرورهای اشتراکی است .
تصور کنید سرور شما به خاطر مصرف تمامی منابع به صورت ناگهانی توسط فقط یک کاربر به صورت کامل از دسترس خارج شود !  اما با کلودلینوکس این اتفاق دیگر ممکن نخواهد بود !
کم کم داشتیم به این موضوع که ممکن است سرور در جرقه های مصرف بسیار بالای کاربران از دسترس خارج می شود عادت می کردیم و شاید شما هم سعی می کردید در چنین مواقعی پاسخگو باشد !
اینجاست که کلود لینوکس وارد شده و با ایزوله و کنترل جهش های مصرف هر کاربر ، از اینکه سرور شما کاملا از دسترس خارج شود جلوگیری میکند ! این به معنی نیاز به تیکت و تماس  پشتیبانی کمتر و عدم صرف وقت برای معلق کردن حساب کاربران برای شرکت میزبانی وب شما است !

جهت سفارش روی دکمه سفارش کلیک کنید

فعال سازی روی سی پنل
ماهانه
تومان45000
فعال سازی انلاین
فعال سازی انلاین
امکان تغییر ای پی در هر لحظه
فعال سازی فقط روی سی پنل
سفارش
فعال سازی روی دیگر کنترل پنل ها
ماهانه
تومان50000
فعال سازی انلاین
فعال سازی انلاین
امکان تغییر ای پی در هر لحظه
فعال سازی دیگر کنترل پنل ها
سفارش

شرایط سفارش

لایسنس ها تنها بر روی یک سیستم و برای دوره مشخص (یک ماهه یا یک ساله) قابل استفاده می باشند. تلاش برای نصب نسخه های نال شده، سابقه خرید لایسنس Cloud Linux از طریق ایران و شناسایی شدن IP جزو مواردی است که می تواند باعث بلاک شدن IP شما در سایت اصلی شود. نصب و تنظیمات اولیه، شامل نصب افزونه ها و نرم افزارها، و کانفیگ امنیتی سرور نمی شود.

**با فعال سازی نمایندگی می توانید از تخفیف ویژه بر خوردار شوید**

 

نظرات
 

تمامی حقوق برای شرکت بین المللی نیک سپهر محفوظ است.